View Sidebar

Witamy Was serdecznie !

Znamy się ze szkoły językowej i obie borykamy się z problemami naszej kapryśnej skóry. Stworzyłyśmy tego bloga z myślą o wszystkich zapracowanych kobietach, które potrzebują dobrych kosmetyków.
Pokażemy również jak szybko zrobić efektowny makijaż oraz jakich kosmetyków najlepiej użyć. Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne również mamy dla Was kilka propozycji. Zapraszamy do czytania każdą kobietę, która ceni sobie dobry wygląd.

 

Kategorie

 
Salon kosmetyczny w Warszawie – nie tylko dla kobiet

Salon kosmetyczny w Warszawie – nie tylko dla kobiet

11 lipca 2016 14:002 comments

Troska o dobry wygląd to działanie, które od dawna nie jest charakterystyczne wyłącznie dla kobiet. Od lat i panowie starają się dbać o siebie i swój wygląd. Niegdyś było to dziwne, dziś jest normalne. Panowie używają dobrych kremów do twarzy, innych kosmetyków, jednak rzadko, który  decyduje się na odwiedzenie salonu kosmetycznego. Szkoda bo to miejsce również dla panów. Co się robi u kosmetyczki? Salon kosmetyczny to miejsce, w którym można poprawić swoją urodę. Można tutaj znaleźć szeroką ofertę zabiegów dla skóry, od oczyszczania cery po usuwanie owłosienia, od maseczek po manicure paznokci. Dlaczego panowie mogą z takich zabiegów korzystać? To proste, ponieważ są to zabiegi, które i im przyniosą pozytywny efekt, dlatego nie warto się wstydzić. W dużych miastach takich jak Kraków czy Warszawa (lista salonów kosmetycznych w Warszawie – swiaturody.com/warszawa,kosmetyczka,9.html), kosmetyczka coraz częściej jest odwiedzana przez panów.

Jednak w powszechnym mniemaniu wciąż mężczyźni nie powinni dbać o wygląd aż tak bardzo. Kremy, inne kosmetyki owszem, ale kosmetyczka już nie bardzo. Koszty oferowanych w gabinecie kosmetycznym zabiegów na skórę czy paznokcie nie są wygórowane. Już za kilkanaście złotych specjalistka jest w stanie wykonać szereg z nich. Za najdroższe nie zapłacimy więcej niż sto złotych, każdy z nich może przynieść pozytywne i długotrwałe efekty. Mężczyzna również powinien dobrze wyglądać. Używanie odpowiednich kosmetyków, przycinanie włosów, dobry strój to jednak nie wszystko. Czasami wygląd skóry jest w stanie przekreślić wszystkie starania o dobry wygląd, dlatego warto odwiedzać salony kostyczne. Myli się ten kto myśli, że nie jest to miejsce dla mężczyzn. Jeśli chcemy dobrze wyglądać, nie powinniśmy omijać gabinetów kosmetycznych, warto odwiedzać je i korzystać z tego co jest w ofercie.

2 Comments

  • Iva

    No dobra przyznaję lubię jak facet jest zadbany, ale nie mogę sobie wyobrazić swojego mężczyzny z maseczką na twarzy leżącego w naszym osiedlowym gabinecie kosmetycznym 😀

  • Dorota12

    Też nie potrafię sobie tego wyobrazić :)

Leave a reply