View Sidebar

Witamy Was serdecznie !

Znamy się ze szkoły językowej i obie borykamy się z problemami naszej kapryśnej skóry. Stworzyłyśmy tego bloga z myślą o wszystkich zapracowanych kobietach, które potrzebują dobrych kosmetyków.
Pokażemy również jak szybko zrobić efektowny makijaż oraz jakich kosmetyków najlepiej użyć. Jeśli chodzi o zabiegi kosmetyczne również mamy dla Was kilka propozycji. Zapraszamy do czytania każdą kobietę, która ceni sobie dobry wygląd.

 

Kategorie

 
Laserowa depilacja dla mężczyzn

Laserowa depilacja dla mężczyzn

30 lipca 2016 17:110 comments

Depilacja to do niedawna obszar zarezerwowany wyłącznie dla kobiet. Mężczyźni przygodę z goleniem kończyli na usuwaniu zarostu z twarzy. Obecnie coraz więcej mężczyzn korzysta z różnego rodzaju metod usuwania niechcianego owłosienia. Depilacja owłosienia pod pachami, z klatki piersiowej, brzucha, pleców czy miejsc intymnych to standardowe zabiegi, którym poddają się mężczyźni. Sportowcy dla których liczy się aerodynamiczna sylwetka dbają także o usuwanie owłosienia z nóg i rąk, aby zmniejszyć opory powietrza. W przypadku pozostałych mężczyzn depilacja nie jest tylko kwestią mody i estetyki, ale głównie higieny.

Zwłaszcza w okresie letnim panowie bez zbędnego owłosienia odczują ulgę i komfort. Jeszcze do niedawna ci, którzy zdecydowali się na usunięcie owłosienia robili to w domowym zaciszu, głownie przy użyciu maszynek do golenia. Dziś coraz więcej mężczyzn wybiera profesjonalne metody i salony kosmetyczne. Depilacja laserowa to najskuteczniejszy sposób rdzenia sobie z niechcianym zarostem. Co warte podkreślenia metoda ta jest bardziej skuteczna w przypadku panów niż pań. O efekcie decyduje struktura i kolor włosa. Nie jest to najlepszy sposób na usuwanie rudych i jaśniutkich włosków. O wiele lepiej sprawdza się na ciemnych i twardych męskich włosach. Ciepło wytworzone przez laser uszkadza mieszki włosowe. Uszkodzone włoski nie rosną, a nowe owłosienie jest o wiele słabsze i delikatniejsze.

Niestety depilacja nie rozwiązuje tematu owłosienia raz na zawsze. Ostatecznie o poddaniu się zabiegu powinna zdecydować kosmetyczka. Kraków oferuje bogatą ofertę salonów piękności i kosmetologicznych, w których można skorzystać z szerokiej oferty depilacji laserowej. Koszt jednego zabiegu zależy od fragmentu ciała, który chcemy wydepilować. Tu trzeba zaznaczyć ze laserowe usuwanie owłosienia jest najdroższą z opcji. Jeden zabieg to koszt od 200-300 nawet do 500 złotych za depilację zarostu na twarzy (najczęściej osobno są liczone policzki, broda szyja czy górna warga), od 400 do 600 złotych za tors, a za plecy nawet do 800 złotych. Decydując się na laserową depilację trzeba wiedzieć, że to zabiegi cykliczne, które trzeba wykonywać w seriach. W zależności od indywidualnych uwarunkowań trzeba poddać się od 4 do 6 zabiegów. Reasumując, koszt jednej wizyty razy ilość serii powoduje, że usuwanie owłosienia metodą laserową jest bardzo skuteczne, choć drogie.

Leave a reply